Domů > SEO a Ranky > Proběhl Google Pagerank Update

Proběhl Google Pagerank Update

Google Pagerank UpdateDnes 6. prosince 2013 proběhl další z updatů toolbarové hodnoty Google Pageranku (GTPR). Konečně inženýři Googlu s předstihem opravili „trubku“, repektive problém, o kterém jsem psal nedávno. Určitě si taková událost po 10 mesících čekání zaslouží nějakou malou oslavu :). Všimnul jsem si, že hodnocení u nově vytvořených webů není tak vysoké, jako bylo dříve.

Tentokrát jako první si přepočtu všiml karlik, který o podezření na přepočet upozornil v shoutboardu na webu pagerank.jklir.net okolo 9. hodiny ranní. Dostává proto první malé a bezvýznamné plus :). Bohužel jsem se k článku nedostal dříve a vzhledem k časovému vytížení píšu až teď.

Nová hodnota GTPR by měla být i takovou vizitkou, jak si váš web poradil s novým algoritmem Kolibřík, který Google nasadil při příležitosti svých 15. narozenin v září.

Co jsem koukal na svoje weby, tak stále drží na svých hodnotách jak přibité. Jediné zklamání je tento blog, který si o jednu příčku pohoršil. Ačkoliv jsem poslední dobou moc nepublikoval, tak by mohl Google ocenit originalitu textů a vynaloženou práci. Přece jenom je GTPR především o odkazech a těch má blog po málu.

Jakou mikulášskou nadílku jste dostali od Googlu vy? 🙂

  1. 08.12.2013 na 18:31 | #1

    To jsou věci! Děkuji za informace a pak, že letos update neproběhne. 🙂 Můj web si o jednu příčku polepšil. Možná proto, že kolibřík má rád nektar z bylinek. 😀

Odesláním komentáře souhlasíte se zásadami ochrany soukromí tohoto webu.